Новий рекорд в сонячній енергетиці здобули ОАЕ

ОАЕ

Об'єднані Арабські Емірати, завдяки своєму географічному положенню і великій кількості сонячних днів на рік, є ідеальним місцем для розвитку сонячної енергетики. І тому не дивно, що саме тут встановили черговий рекорд. В Дубаї на даху будівлі Jebel Ali Power Station встановили найбільше число сонячних панелей серед всіх країн MENA (Близького Сходу і Північної Африки). Масив сонячних панелей потужністю 1,5 мегават виробляє електрику для потреб електричного та водного управління Дубая.

Одну з найбільших в світі сонячних електростанцій на даху особисто відкрив Саїд Мохаммед Аль Тайер, генеральний директор електричного та водного управління Дубая. Він підтримав ініціативу шейха Мухаммеда бін Рашида Аль Мактума, віце-президента, прем'єр-міністра ОАЕ і правителя Дубая, метою якого є перетворення цього емірату на світовий центр надсучасних «розумних» технологій.

Це дозволило б залучити спільноту до виробництва електрики з сонячної енергії, збереження навколишнього середовища і зниження викидів вуглекислого газу в країні. Крім того, такі великі проекти сприяють сталому розвитку «зеленої» економіки. Одна з урядових програм, яка носить назву Shams Dubai, дозволяє мешканцям емірату встановлювати фотоелектричні панелі на дахах будинків для вироблення електроенергії за рахунок сонця. Електроенергія використовується на місці, а надлишок експортується в мережі Електричного та водного управління Дубая.

Всього на даху водосховища встановлено 5,240 сонячних батарей загальною площею 23 000 квадратних метрів. Водосховище є найновітнішим і має найбільшу потужність, а також є кращим опріснювачем в ОАЕ. Отримана від сонячних панелей електрика буде використовуватися для задоволення енергетичних потреб Jebel Ali Power Station. Очікується, що тут буде генеруватися близько 2666 МВт/год чистої електроенергії на рік.

Завдяки цій геліостанції зменшаться викиди вуглекислого газу, вироблені різними операціями на Jebel Ali Power Station і знизить щорічне виробництво двоокису вуглецю приблизно на 1600 тонн. Надлишкова енергія буде експортуватися у внутрішні мережі живлення всього комплексу.

Потужність сонячного парку становитиме 5000 МВт до 2030 року, а також допоможе скоротити 6,5 мільйона тонн викидів вуглекислого газу на рік, підтримуючи «зелені» ініціативи і програми, здійснювані урядом з метою скорочення викидів вуглекислого газу.  

джерело hemirates247

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Результат пошуку зображень за запитом

Результат пошуку зображень за запитом