Гавайський острів, що живиться сонячною енергією.

Tesla спільно з компанією SolarCity завершила будівництво комплексу, який цілодобово зможе живити сонячною енергією гавайський острів Кауаї. Відкриття станції заплановано на 10 березня. Про це повідомляє Engadget.

Проект Kapaia, розроблений компанією — це комбінація сонячної ферми SolarMill 13MW і станції Tesla Powerpack потужністю 53 МВт·год. Комплекс займає поле, на якому колись вирощували цукровий очерет. Використання станції дозволить зберігати сонячну енергію днем і випускати її вночі, безперебійно живлячи весь острів.

Нова сонячна установка не зможе повністю знизити залежність від викопних видів палива — острів, як і раніше буде покладатися на дизельне паливо. Але за даними творців проекту, станція дозволить знизити загальний рівень використовуваного палива на 6 мільйонів літрів на рік. Повністю перейти на відновлювані джерела енергії планується до 2045 році.

Мер острова висловив надію на сталий розвиток регіону. Кауаї розташовуються в сотнях кілометрів від материка, тому тягнути електрику по проводах було проблемою.

Це перший великий проект Tesla, реалізований з SolarCity. Станція містить близько 55 тисяч сонячних елементів, розташованих на загальній площі понад 18 гектарів (площа острова становить 1456 квадратних кілометрів).

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Результат пошуку зображень за запитом

Результат пошуку зображень за запитом