Які дитячі ігри пропагують альтернативну енергію?

Чотири роки тому в Україні з’явився гральний набірPower House (електростанція), яким можуть користуватися всі від 7 років до похилого віку. Щоб змайструвати станцію, сформовано пояснення у вигляді 64 сторінкової книжки з малюнками, які доступно і зрозуміло викладають суть гри: потрібно збудувати будинок, на даху якого знаходяться міні-сонячні панелі. Можна експериментувати з іншими моделями, які знаходяться в наборі. За допомогою гри можна дізнаватися про енергозберігаючі будівельні матеріали та екологічний дизайн, провести досліди з обігріванням, охолодженням, теплопровідністю, конвекцією та ізоляцією (і зрозуміти – що це таке). 
 
4.jpeg
 
Південнокорейські інженери створили дитяче містечкоNatural Energy Park. Це комплекс з багатьма розважальними атракціонами для дітей - канати, гірки, гойдалки. Багато елементів одночасно виконують функції генераторів електроенергії.
 
Для прикладу, гойдалки і всі інші елементи, які рухаються і крутяться, під’єднані до динамо-машин, щоб виробляти електроенергію. На даху цього дитячого майданчика розміщено сонячні панелі і вітрогенератори. Розробники дитячого майданчика налаштовують дітей на ознайомленням з тим, що електроенергія не надходить нам просто так, значить її не можна використовувати без всяких обмежень.
 
5.jpg
 
Гра-конструктор Знаток «Альтернативні джерела енергії» також є унікальним та корисним подарунком для дитини, дає багато нових знань. Конструктор дозволяє скласти 130 проектів. Збираючи конструктор, діти вчаться розуміти принципи технологій, які дають можливість зберігати ресурси. Гра дозволяє познайомити дитину з енергією води, вітру, сонця і механічною енергією. Важливим є те, що дитина може самостійно зібрати схеми без ризику для себе.
 
6.jpg
 
Інший гральний набір радіокерованих автомобілівRenewable Energy Racers Set вчить дітей розвивати розуміння того, як працює енергетика майбутнього. Дитячі автомобілі отримують енергію від невеликої сонячної панелі, мініатюрного вітряка і моделі водневої установки. Кожна заправочна станція, всього їх три, підключена до одного з джерел альтернативної енергії – дитина може оцінити можливості, переваги і недоліки кожного з них і влаштувати змагання між представниками різних галузей відновлювальної енергетики. Сонячна панель і вітрогенератор заряджають акумулятор мініатюрного електромобіля за 10-30 хвилин, а проїхати він може 20 хвилин. Автомобіль на водневому паливі заряджається за 5 хвилин, але повного заряду вистачає тільки на 3 хвилини. Це доволяє дітям оцінити слабкі сторони різних технологій.
 
7.jpg
 
Комплект екобудинку дозволяє зацікавити дітей вивчати альтернативні джерела енергії. Можна ознайомитися з тим, як отримати енергію від сонця – сонячна панель використовується для живлення світлодіодів, звуків дверей, а також для вітрового млина.  
 
8.jpg
 
Всі ці ігри досить прості, але мають велику пізнавальну роль в освоєнні альтернативної енергії.

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Результат пошуку зображень за запитом

Результат пошуку зображень за запитом