Кишенькова зарядка з сонячним елементом

На сервісі Kickstarter стартував проект по збору коштів на кишенькову зарядку HeLi-on з вбудованим гнучким сонячним елементом. Для зручності сонячна панель згортається в рулон і розміщується у футлярі, який одночасно є акумулятором ємністю 2600 mAh. За заявою розробників, в ясну погоду сонячний модуль для iPhone зарядить до 80% за 2-3 години. За такий же проміжок часу смартфон зможе отримати зарядку і від вбудованого акумулятора HeLi-on. Заявлена вартість гаджета – близько $90. Внутрішній акумулятор може заряджатися як з допомогою сонячної панелі або з будь-якого USB зарядного пристрою. HeLi-on зарядний пристрій, який сумісний з будь-яким пристроєм зарядки через USB, в тому числі: смартфони, ліхтарики, фотоапарати, портативні ігрові приставки, рації та ін.

The infinityPV HeLi-on charger allows you to carry a solar panel and battery in your pocket.

У infinityPV HeLi-on самий компактний сонячний зарядний пристрій. Він поміщається в кишені, і сонячна панель може бути розгорнута, коли це необхідно. Всередині HeLi-on є потужні сонячні панелі і батареї, так що він може як генерувати, так і акумулювати енергію. 

HeLi-on in use

Коли говориться, що HeLi-on є найбільш компактним в світі сонячним зарядним, мається на увазі його розміри 11,3 х 3,6 х 2,8 сантиметрів і важить 105 грам. HeLi-on приводиться в дію за допомогою гнучких сонячних комірок з фольги зроблені infinityPV. Сонячні батареї самі по собі є менш ніж 2 мкм завтовшки, та поміщенні в захисну плівку з обох сторін. Це приносить загальну товщину сонячної панелі менше одного міліметра.

HeLi-on charging an iPhone 6

Карманная зарядка с солнечным элементом (10 фото + видео)

З HeLi-on ви можете зарядити зовнішный пристрій двома способами: 

1)розгорнути панелі сонячних батарей і заряджати прямо від сонячного світла; 

2)використовувати внутрішню батарею, коли зайде сонце.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Результат пошуку зображень за запитом

Результат пошуку зображень за запитом