ЕЛЕКТРОКАР на сонячній енергії

    Німецький стартап Sono Motorsякий в минулому році зібрав 200000$ на створення автомобіля на сонячних батареях, представив свій концепт - електрокар SION.   Світлина від Sahara.

Завдяки 330-ти інтегрованим фотоелектричним модулям, SION може проїхати до 30 км не використовуючи нічого, крім енергії від сонця. Якщо вам потрібно долати більші відстані, нове авто можна заряджати як звичайний електроавтомобіль. Саму акумуляторну батарею для SION можна буде не тільки купити , але і брати в оренду.                                                                                              

Пропонується дві версії SION: модель Urban коштуватиме від 12000 євро і має дальність пробігу 120 км; вартість моделі Extender, з дальністю пробігу 250 км, починатиметься з 16000 євро. Обидві моделі можуть бути заряджені до 80% протягом 30 хвилин. Зарядка автомобіля за допомогою сонячної енергії займе півдня. 

Світлина від Sahara.
    Унікальна вентиляції SION містить фільтрувальний елемент з інтегрованим мохом, який діє в якості природного повітряного фільтра для фільтрації дрібних часток пилу з повітря. 
  Завдяки програмному забезпеченню Sono App та функціями двосторонньої зарядки, можна використовувати автомобіль в якості мобільного сховища енергії.

    Sono Motors вже отримав 1200 попередніх замовлень на SION і надіється , що вже найближчим часом ця кількість зросте до 5000 автомобілів. В даний момент розробники сонячного авто готуються до проведення унікальних тест-драйв турів, які пройдуть по всій Європі. Перші поставки автомобілів, як очікується, првідбудуться в 2018 році.

Світлина від Sahara.

джерело: saharasonomotors.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Сайт Президента УкраїниСайт Верховної Ради УкраїниУрядовий портал